2019
Kentpar Bayiliğimiz Devreye Girmiştir

Kentpar Bayiliğimiz Devreye Girmiştir

2019
Opel Yedek Parça Artık Özçete de

Dünya genelinde artan iş yapısı nedeniyle otomotiv sürekliliği olan bir sektör, buna istinaden üretilen araçların parçaları da son derece önemli boyutlara ulaşmıştır. Opel yedek parça sektöründe önemli bir yere sahip olmasıyla müşterilerimize yedek parça sorunlarını çözmeye odaklanmamız ve dünyanın önde gelen satış sonrası hizmet çözümleri sunmaya çalışacağız.

2018
Özçete Satış Personeli Bosch Yedek Parça Eğitimi Aldı

Bugüne kadar birçok eğitim modeline katılan satış ekibimiz Bosch eğitime katılarak tecrübe ve bilgilerine bir üst seviyeye çıkardılar. Eğitim içeriğinde modern dizel motorlarda marş otomatikleri, marş dişlileri, fırça tutucuları ve birçok başka yedek parça hakkında bilgi sahibi oldular. Benzin enjeksiyonunda onlarca yılık deneyime sahip olan Bosch, Özçete Plasiyerlerine piyasada yaşadıkları problemleri ve sistem gelişimlerini aktadırlar. Katılımcılar: Belgin ATILGAN ? Ürün Grup Yöneticisi Korkut DOĞAN ? Ürün Grup Yöneticisi Özgür DEVELİ ? Ürün Grup Yöneticisi Eğitim Tarihi: 23.10.2018 Cuma

2018
Özçete Otomotiv, Valeo Türkiye Genel Müdürü İle Tanıştı

Valeo, Genel Müdürü Erdem ÇARIKÇI Türkiye ziyaretinde Özçete Otomotivi ziyaret etti. Erkan KASAL ve Melike ÖZPINAR?ın da eşlik ettiği ziyarette Özçete personeline Valeo Ürün Grupları hakkında eğitim verildi. Valeo grubu, otomotiv sektörüne yönelik parça, dizayn, üretim ve satış odaklı bir grup olmasıyla dünyanın lider otomotiv tedarikçilerinden biridir. Ürün grup yöneticileri, Özçete personeline ürün grupları yanısıra Valeo iş grupları hakkında (POWERTRAİN SİSTEMLERİ, TERMAL SİSTEMLER, KONFOR VE SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ VE VİZİBİLİTE SİSTEMLERİ) servis, aftermarket organizasyonu ile global ve inovatif çözümler sundu. Katılımcılar: Erdem ÇARIKÇI ? Türkiye Genel Müdürü Erkan KASAL ? Ürün Grup Yöneticisi Melike ÖZPINAR ? Ürün Grup Yöneticisi

2018
Mahle Motor Parçaları Distribütörlüğü Devrededir.

Özçete Otomotiv; MAHLE MOTOR PARÇALARI SAN. VE TİC.A.Ş. firması ile Filtre, Termostat ve Motor parçaları gurubunda yapılan anlaşma gereği tüm binek ve hafif ticari araç gruplarında bayilik faaliyetleri yürütülecektir.

2018
Corteco Bayiliğimiz Devreye Girmiştir

Özçete Otomotiv; Corteco GmbH firması ile Vibrasyon, filtre ve Sızdırmazlık ürün gruplarında yapılan anlaşma ile distribütörlük faaliyetleri devreye alarak müşterilerinin hizmetindedir.

2018
Valeo Parçaları Artık Özçetede

Valeo Otomotiv Sistemleri A.Ş. firması ile Debriyaj, Aydınlatma, Soğutma sistemleri, Fren, Filtre, Güvenlik sistemleri, klima, komple makina ve silecek ürün gruplarında yapılan anlaşma ile bayilik faaliyetleri yürütülecektir.

2018
Peugeot Yedek parça ödülü Özçete?nin

17-18 Ocak tarihlerinde Hilton Bomonti İstanbul?da Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. tarafından her yıl geleneksel düzenlenen bayi teşkilatı toplantısında gerçekleştirilen ödül töreninde gelenek değişmedi ve Özçete Otomotiv A.Ş. yeniden yedek parça satış birincilik ödülüne layık görüldü.

  • 1
  • 2
  • 3