Özçete Otomotiv Automechanika Fuarına Katıldı

Özçete Şirketler Grubu bünyesindeki faaliyet alanı yedek parça dağıtım alanında 2 şirketi olan Özçete Otomotiv ve Frow Otomotiv yedek parça sektöründe müşterileriyle buluşmak amacıyla İstanbul Tüyap Automechanika Fuarı’na katıldı.

 

Özçete Otomotiv İzmir Eğitim Toplantısında

Özçete Otomotiv, yedek parça üretimi ve imalatı hakkında Delphi Technologies, Mahle Original ve Rapro firmalarını Eğitim Toplantısı adı altında bir araya geldi.

 

2019 Automechanika İstabul Gelin ve Özçete Otomotivi Ziyaret Edin

Otomotiv Sektöründe Dünyanın Önde Gelen Uluslararası Ticaret Fuarı Automechanika, 4-7 Nisan 2019 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek. Automechanika İstanbul 2019, Her Yıl İstanbul Tüyapta Düzenlenen Otomotiv Fuarında Özçete Şirketler Grubu Olarak Yerimizi Alacağız.

 

Geçmişten Bugüne Chevrolet Camaro

Bir Amerikan klasiği olarak çok uzun zaman önce hayatımıza giren Chevrolet Camaro, otomobil dünyasının “muscle car“ yani kaslı otomobiller olarak nitelendirdiği iki dev isminden biri. Adını, kurucusu Louis Chevrolet’in soyadından alan Chevrolet, Camaro modelini 1966 yılında, diğer kaslı otomobil Ford Mustang’e rakip olarak piyasaya sürdü. O günden sonra gerek tasarımı gerekse de gücü itibariyle diğer otomobil firmalarının ilham kaynağı olmayı da başardı.

 

Özçete, 2018 Automechanika Fuarına damgasını vurdu

1977 yılından bugüne Parçaları Birlştiren Güç sloganıyla yolan çıkan Özçete Şirketler Grubu, İstanbul’da TÜYAP Fuar Merkezi’nde 05-08 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleşen Automechanika Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

 

Yeni Yılda Yeni Kurumsal Kimlik Çalışması

Özçete, kurulduğu ilk günden itibaren geliştirdiği stratejiler doğrultusunda daima doğru adımlar atmış ve uluslararası bir şirkete dönüşmüştür. Bu süreçte birçok başarı elde ederek büyümeye devam eden Özçete, marka yatırımlarına ve çalışmalarına da ağırlık vermiştir.

 

Yeni Seat Ibiza Cupra ve Arkadaşları...

Seat , yeni Ibiza nın gelmiş geçmiş en ateşli Cupra versiyonunun satışlarına başladı... Yeni Ibiza , görünüş olarak kesinlikle farklı olan , hatta muhafazakar otomobil tüketicilerine göre çirkin bile denebilecek cesurlukta çizgilere sahip bir otomobil oldu...

Yeni Seat Ibiza Cupra ve Arkadaşları...

Seat , yeni Ibiza nın gelmiş geçmiş en ateşli Cupra versiyonunun satışlarına başladı...